SGK Anlaşmalı Branşlarımız - Sağlık Kenti Blog - Kent Sağlık Grubu | 0 850 222 53 68
Yükleniyor..
SGK Anlaşmalı Branşlarımız
SGK Anlaşmalı Branşlarımız
Kalp Damar Cerrahisi: Kalp Damar Cerrahisi Kliniğimiz, yatışlı tedavi işlemlerinden SGK kapsamındadır.
Yayım Tarihi : 15 Ocak 2016 | Kategori : Sağlık Haberleri

Kardiyovasküler ameliyatlar dışında Kardiyolojik Tanı Bölümümüzde; EKG, Holter, EKO, Eforlu EKG gibi cihazlarla teşhis olanağı sunulmaktadır. Koroner anjiografi, anjioplasti, stent, pace-maker gibi işlemlerin yapılabileceği Girişimsel Kardiyoloji Bölümümüz ise, yoğun bakım ve ameliyathaneler ile doğrudan bağlantılı olarak çalışmaktadır. 

Kliniğimizde koroner bypass, kalp kapak ameliyatları, aort cerrahisi ve anevrizma, konjenital kalp ameliyatları ve periferik damar ameliyatları başarıyla yapılmaktadır. 


Kardiyoloji

Kent Hastanesi Kardiyoloji Kliniğimizde kalp ve damar hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Bu hastalıkların başında aritmi, kalp krizi, kalp spazmı, aort ve diğer damar hastalıkları, doğumsal kalp delikleri ve diğer damar anomalileri, kalp kapak hastalıkları, kalp yetmezliği gelmektedir.

Kliniğimizde deneyimli bir ekip ve güçlü teknik altyapı ile birçok önemli kalp cerrahisi girişimleri başarıyla ve SGK güvencesiyle uygulanmaktadır.  


Çocuk Kardiyoloji

“Her çocuk özeldir ve özen ister” diyerek kuruluşumuzdan bu yana çocuklara için oluşturduğumuz birçok bölüm ve klinik ile “çocuklara özel bir hastane” misyonunu benimseyerek; Kent Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Bölümü SGK anlaşmasıyla çocuklarımıza hizmet vermektedir.

Çocuk Kardiyoloji Bölümü’nün sosyal güvence desteğiyle; 0-18 yaş arasındaki tüm bebek, çocuk ve ergenlerin; doğuştan ya da kazanılmış (edinsel) kalp hastalıklarının tanı ve tedavileri sağlanmaktadır.


Medikal Onkoloji

Medikal Onkoloji Bölümümüz, kendi alanında dünya standardında hizmet veren bir sağlık birimidir. Bölümde tüm kanserlerin tanı ve tedavisi multidisipliner yaklaşımla yapılmaktadır. Kan kanserleri hastaları, tüm kanser hastalarımız; kemoterapi, danışmanlık, destek bakım ve izlem hizmetlerinden SGK anlaşmasıyla yararlanabilmektedir.


Karaciğer Nakli

Tecrübeli Karaciğer Nakli Ekibimiz; 1000 aşkın karaciğer nakli vakasıyla, yılda ortalama 150 operasyonda bulunan ve %10’un altında mortalite oranında hizmet vermektedir. Ülkemiz ve dünyanın birçok yerinden gelen hastalarımıza canlı ve kadavradan karaciğer nakli SGK güvencesiyle yapılmaktadır.


Böbrek Nakli

Böbrek nakli gerçekleştiren özel hastaneler arasında önemli bir yere sahip olan, uluslararası standartlarda yüksek hizmet kalitesi ve hasta memnuniyeti ile Türkiye'nin en deneyimli böbrek nakli ekiplerinden birini bünyesinde bulunduran hastanemizde, böbrek nakli ameliyatı SGK güvencesiyle siz değerli hastalarımıza sunulmaktadır.


Kemik İliği Nakli

Kök hücre, kök hücre dondurma ve aferez alanında deneyimli doktor kadrosu ve konusunda tecrübeli sağlık profesyonelleriyle uluslararası standartlarda ve SGK kapsamında Kemik İliği Nakli hizmetlerini vermektedir.