Tüm Akbanklılar Kent’e - Sağlık Kenti Blog - Kent Sağlık Grubu | 0 850 222 53 68
Yükleniyor..
Tüm Akbanklılar Kent’e
Tüm Akbanklılar Kent’e
AKBANKLI  olmanın ayrıcalıklarını  KENT’te yaşayın   Tüm Akbank çalışanları, emeklileri ve birinci derece yakınları tüm branşlarda ayaktan ve yatarak tedavi hizmetlerini  kurum ödemeli alabilmektedir.
Yayım Tarihi : 10 Mart 2020 | Kategori : Sağlık Haberleri

 Kent Sağlık Grubu’ndan Değerli Akbank ailesine,Siz ve sevdiklerinizin sağlığı için, Kent Sağlık Grubu’nun güçlü teknolojik altyapısı ve alanında uzman, tecrübeli hekim kadrosuna ulaşmanız artık vakfınız güvencesi altında.  Yakınlarınız da bizim için değerli Sizler gibi ailenizin de sağlıkla yasam sürdürmesi bizim için çok önemli. Bu yenilikle Kent Sağlık Grubu’nun ayrıcalıklı hizmetlerinden birinci dereceden yakınlarınız da faydalanabilecekler. Alanında uzman, tecrübeli hekim kadrosu ile her türlü tanı ve tedavi hizmetlerinin verildiği hastanemizde kısıtlama olmaksızın tüm doktorlarımızdan randevu alarak tedavinize başlayabilir ya da ailenizin yeni üyesi olacak bebeğinizi kucağınıza alabilirsiniz.

 

Ayaktan hasta hizmetlerinde çalışan ve emeklilerden %20 katılım payı alınmaktadır. Tüm tedaviler için önden provizyon alınarak işlemler yürütülmektedir.