Op. Dr. İsmail OYTUN - Doktorlarımız - Kent Sağlık Grubu | 0 850 222 53 68
Yükleniyor..
Operatör Doktor
İsmail OYTUN
Uzmanlık Alanları
Ortopedi ve Travmatoloji
Yabancı Dil
İngilizce

Eğitim

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (2003-2009)

 

Uzmanlık Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD (2009-2015)

 

Üyelikleri

Türk Tabipler Birliği
Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBİD)

 

Mesleki İlgi Alanları

Erişkin Rekonstrüktif Cerrahi (Kalça-Diz-Omuz Protez Ameliyatları)

Artroskopik Diz-Omuz-Ayak bileği ameliyatları

Erişkin ve Çocuk travmaları

Ayak ve Ayak bileği cerrahisi

Baş Ağrısına Yaklaşımlar
Toplumda çok sık görülen yakınmalardan biri olan baş ağrısının tedavisi için Kent Sağlık Grubu bünyesi içerisinde “multidisipliner ağrı ekibi” oluşturuldu. Pek çok ağrının tedavisinde bütüncül yaklaşım gerektiğini belirten Nöroloji Uzmanı Dr. Yaprak Alper, “Örneğin gerilim tipi baş ağrılarında psikiyatri, boyun kaynaklı baş ağrılarında mutlaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı ile birlikte hastayı değerlendirmek gerekir” dedi.
Çapraz Böbrek Nakli
Organ nakline gerek duyan hastaların sayısının giderek arttığı ülkemizde organ bağışı, her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Organ bağışı, sağlık için cana can, hayat için ise umut demektir. Böbrek nakli, kronik böbrek yetmezliği nedeniyle hayatını diyalize bağlı olarak sürdürebilen  hastalar için sağlıklı hayata atılmış bir adımdır. Kronik böbrek yetmezliği hastalarına canlı veya kadavra donörden böbrek nakli veya çapraz nakil, Kent Hastanesi Böbrek Nakli Merkezi’nde SGK güvencesiyle hiçbir ücret alınmadan yapılır.
Güzel Bir Gülüşe Sahip Olun
Şekil ve renk açısından memnun edici, eksiksiz bir diş görüntüsü, çekici ve güzel bir gülüşün anahtarıdır. Renklenmiş, kırılmış ya da dizilim bozukluğu gösteren dişlerin restorasyonunda Laminate Veneer Tedavisi uygulanabilmektedir. Laminate Veneer Tedavisi uygulanan dişler; kahve, sigara gibi dişlerde tenkleşmeye neden olan maddelerden etkilenmez. Bu uygulamayla uzun yıllar bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Diş sağlığı ve estetiğiyle ilgili doktorumuz Dt. Ceyda Afyoncu'ya ulaşabilirsiniz.