Op. Dr. İsmail OYTUN - Doktorlarımız - Kent Sağlık Grubu | 0 850 222 53 68
Yükleniyor..
Operatör Doktor
İsmail OYTUN
Uzmanlık Alanları
Ortopedi ve Travmatoloji
Yabancı Dil
İngilizce

Eğitim

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (2003-2009)

 

Uzmanlık Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD (2009-2015)

 

Üyelikleri

Türk Tabipler Birliği
Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBİD)

 

Mesleki İlgi Alanları

Erişkin Rekonstrüktif Cerrahi (Kalça-Diz-Omuz Protez Ameliyatları)

Artroskopik Diz-Omuz-Ayak bileği ameliyatları

Erişkin ve Çocuk travmaları

Ayak ve Ayak bileği cerrahisi

Exclusive Kat
İzmir’in önemli sağlık kuruluşlarının başında gelen Kent Hastanesi’nin hizmetlerine bir yenisi daha eklendi. “Hasta memnuniyeti” ilkesini her zaman ön planda tutan Kent Hastanesi’nin 4. katı “exclusive” kata dönüştürüldü. Her hastasına kendisini  evinde ve “özel” hissettiren Kent Hastanesi’nin bu yeniliği, önemli bir ihtiyaca yanıt verirken; Kent, özel hastaneler arasındaki farklılığını bir kez daha ortaya koydu.
Mevsimi Geçmeden Faydalanın
Domates; sadece salata ve yemeklerinize lezzet katmakla kalmıyor, aynı zamanda da sağlığınızı koruyor. Mayıs ayından itibaren yazın sonuna kadar taze taze sofralarımıza katılan domatesinizi mevsimi geçmeden dondurarak muhafaza ederek size sağlayacağı faydayı uzatabilirsiniz. Domatesin faydalarını merak ediyor musunuz?
Çocuklarda Karaciğer
Çocukları karaciğer nakline götüren aralarında önlenebilir hastalıkların da olduğu 24 hastalık var. Türkiye’deki tüm merkezlerde yapılan çocuk karaciğer nakillerinin yarısını gerçekleştiren Doç. Dr. Murat Kılıç başkanlığındaki ekip,  çocukları nakle, anne ve babalarını canlı verici olmaya götüren hastalıkları belirleyip sıraladı. Ekipten Pediatrik Gastroenterolog Doç. Dr. Çiğdem Arıkan, “Erişkinlerde en sık nakil nedeni hepatit B ve C iken, çocuklarda ise doğuştan gelen anomaliler ve genetik hastalıklar. 120 çocuk hastamız 24 değişik hastalığa bağlı karaciğer nakli geçirdi. En yoğun hasta grubumuzu 28 vakayla doğuştan safra yollarının gelişmediği hastalık olan biliyer atrezi oluşturdu” dedi.