Operatör Doktor

Şebnem ALTUNYURT

Hizmet Verdiği Merkezler

Operatör Doktor Şebnem ALTUNYURT, Dokuz Eylül üniversitesi Tıp Fakültesinde ihtisasını yapmış, Kent Sağlık Grubu Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde görev yapmaktadır.

Uzmanlık Alanları

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Akademik Ünvanı

Operatör Doktor

Konuştuğu Diller

İngilizce

Eğitim Dokuz Eylül üniversitesi Tıp Fakültesi 9 Eylül üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı  (uzmanlık)   Çalıştığı Kurumlar İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi (2004-2005) Konak Doğum Evi (2005)   Mesleki İlgi AlanlarıGebe takibi (yüksek riskli gebelikler dahil)Doğum (normal doğum)Ayrıntılı Ultrason (anomali taraması)Laparaskopik ameliyatlar;Over kisti (yumurtalık kisti, çikolata kisti-endometrioma ameliyatları)Myomektomi (rahimden ur çıkarma ameliyatları)Histerektomi (rahimin alınması ameliyatları)Rahim ve idrar kesesinin sarkması ile ilgili ameliyatlar;İdrar kaçırma ameliyatlarıHisteroskopik ameliyatlarVajinal estetik ameliyatlarıJinekolojik kanser taramalarıKısırlık tanı ve tedavileri   Bilimsel Kuruluşlara Üyelikler TTB TJOB   Yayınlar Ulusal ve uluslararası 12 bildiri ve yayın.  

Tamamını Göster Gizle
Kent Sağlık Grubu

Hızlı Randevu Talebi Oluştur

‘’ Form yardımıyla hızlı randevu talebi oluşturabilirsiniz. Randevu detaylarınız için çağrı merkezimiz tarafından aranacaksınız. ‘’

Doktor

Opr. Dr. Şebnem ALTUNYURT