İnsan Kaynakları - Kent Sağlık Grubu | 0 850 222 53 68
Yükleniyor..

İnsan Kaynakları

Biz Kent Hastanesi Çalışanları;


Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermeyi her şeyin üstünde tutar, eğitimin sürekliliğine inanır, lider ekibimizle yeni liderler yetiştirmeyi hedefler, Kent Hastanesi çalışanı olmaktan gurur duyarız. Hastanemizde geliştirdiğimiz bütün sistemlerde çalışanlarımızın temel sorumluluğu, kendini ve işini geliştirerek, kuruma ve kendine değer katmaktır.


İşe Alım


İşe alım sürecimizin amacı, İnsan Kaynakları Politikamız ile uyumlu, pozisyon için geçerli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip yenilikçi, takım çalışmasına inanan, öğrenmeye kendini ve işini geliştirmeye açık, yetkin kişileri bünyemize kazandırmaktır. Bu süreç İnsan Kaynakları Bölümü ve eleman ihtiyacı olan bölümlerle koordineli olarak yürütülür.

Eğitim ve Gelişim Olanaklarımız


Çalışanlarımıza kültür ve değerlerimiz doğrultusunda davranışsal becerileri veya görevlerine katkı sağlayacak bilgi ve becerileri geliştirmeye yönelik şirket içi ve dışı eğitimler vermekteyiz.


Kaliteyi sürekli iyileştirici süreç ve sistemleri geliştirerek, çalışanların motivasyonlarının yüksek olduğu profesyonel iş ortamı ve kariyer gelişim fırsatları yaratmak hedefiyle çalışıyoruz.

Açık Pozisyonlar


Hastanemizdeki açık pozisyonlar için alttaki linklerden detaylara bakabilir, 
başvuruda bulunabilirsiniz. 

Başvuru Formu

AD, SOYAD* Zorunlu Alan

E-POSTA ADRESİ* Zorunlu Alan

MOBİL TELEFON* Zorunlu Alan

ÖZGEÇMİŞ (CV) DOSYASI* Desteklenen dosya formatları : .doc , .docx , .pdf | Maksimum Dosya Boyutu : 3MB

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ* Cv Dosyasınızdan Hariç bize iletmek istediğiniz bilgiler var ise bu alana yazabilirsiniz.