Dermatoloji - Tıbbi Bölümlerimiz - Kent Sağlık Grubu | 0 850 222 53 68
Yükleniyor..

Dermatoloji

Kent Sağlık Grubu Dermatoloji Kliniğimizde deri, saç, tırnak, oral mukoza (ağız içi), dil rahatsızlıkları ve zührevi hastalıkların tanı ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. Kozmetik ve estetik dermatoloji uygulamaları (Lazer epilasyon, lazer lipoliz, peeling, PRP ve selülit tedavisi, Akustik Dalga Terapisi (AWT), cilt rejuvenasyonu ve leke tedavisinde yeni bir dönem başlatan Platelet Rich Plasma (PRP) yöntemi, botoks ve dolgu vb. kozmetolojik uygulamalar deneyimli dermatolog ve kozmetologlarımız tarafından yapılmaktadır. 

 Alerjik deri hastalıklarında dermatolojik muayene sonrası gerekli laboratuvar testlerinin yanı sıra “prick test” ve “patch (yama)” test yöntemleri uygulanmakta, değerlendirilmektedir. Sonuçlar hastanın yaşam koşulları ile karşılaştırılıp, korunma tedavisi olan çözümler üretilmektedir.


Küçük girişimler gerektiren yüzeysel deri tümörleri, siğiller, et benlerinin  tedavisi, kryoterapi (sıvı nitrojen ile dondurma) ve elektrokoterizasyon işlemleri ileri teknoloji ürünü cihazlarla modern tasarlanmış müdahale odasında uygulanmaktadır.