Dermatoloji - Tıbbi Bölümlerimiz - Kent Sağlık Grubu | 0 850 222 53 68
Yükleniyor..

Dermatoloji

Kent Sağlık Grubu Dermatoloji Kliniği’nde deri, saç, tırnak, oral mukoza (ağız içi), dil rahatsızlıkları ve zührevi hastalıkların tanı ve tedavisi gerçekleştirilir. Kozmetik ve estetik dermatoloji uygulamaları (Lazer epilasyon, lazer lipoliz, peeling, PRP ve selülit tedavisi, Akustik Dalga Terapisi (AWT), cilt rejuvenasyonu ve leke tedavisinde yeni bir dönem başlatan Platelet Rich Plasma (PRP) yöntemi, botoks ve dolgu vb. kozmetolojik uygulamalar) deneyimli dermatolog ve kozmetolog tarafından yapılır. 


Alerjik deri hastalıklarında dermatolojik muayene sonrası gerekli laboratuvar testlerinin yanı sıra “prick test” ve “patch (yama)” test yöntemleri uygulanır, değerlendirilir. Sonuçlar hastanın yaşam koşulları ile karşılaştırılır, korunma tedavisi olan çözümler üretilir.


Küçük girişimler gerektiren yüzeysel deri tümörleri, siğiller, et benlerinin  tedavisi, kryoterapi (sıvı nitrojen ile dondurma) ve elektrokoterizasyon işlemleri ileri teknoloji ürünü cihazlarla modern tasarlanmış müdahale odasında uygulanır.