Ağız ve Diş Hastalıkları - Tıbbi Bölümlerimiz - Kent Sağlık Grubu | 0 850 222 53 68
Yükleniyor..

Ağız ve Diş Hastalıkları

Kent Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Bölümümüzde diş tedavilerinde en son teknoloji ve gelişmelerden yararlanılmaktadır. Rutin diş tedavilerinin yanı sıra diş beyazlatma, dental implantlar ve estetik diş hekimliği uygulamaları da yapılabilmektedir. Deneyimli uzman hekimlerimiz yardımıyla basit tedavilerden en komplike tedavilere kadar her türlü diş tedavisi yapılabilmektedir. Hastalara değişik tedavi seçenekleri sunularak, onları en uygun tedaviye yönlendirmek ve hastalara sağlıklı ve güzel gülüşler kazandırmak amacımızdır.

  

Ağız ve diş sağlığı sorunları olan hastaların protetik, konservatif, endodontik ve cerrahi tedavileri Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde yapılmaktadır. Polikliniğimizde, tam donanımlı hastane koşullarıyla özel muayenehane ortamı bütünleştirilerek geniş bir diş hekimliği hizmetinin sunulması amaçlanmıştır. Birçok sistemik hastalığın öncü ağız bulgularıyla erken teşhis edilebileceğinin bilincinde olarak oral muayene genel sağlık kontrollerinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

İleri görüntüleme teknolojisi (ortopantomograf , RVG , ağız kamerası) hatasız planlamada en büyük destek unsurunu oluşturmaktadır. Son derece deneyimli bir kadro tarafından, gerektiğinde çok değerli uzman doktorlarla işbirliği içerisinde çalışarak, genel sağlığı kritik hastalara güvenle hizmet verilmektedir. Tüm bu güven verici kadroya ek olarak, Kent Hastanemizin örnek sterilizasyon birimi, yalnızca hijyenik olmanın ötesinde steril bir hizmet ortamını hastalarımıza sunabilmemize olanak sağlamaktadır.