Medikal Onkoloji - Tıbbi Bölümlerimiz - Kent Sağlık Grubu | 0 850 222 53 68
Yükleniyor..

Medikal Onkoloji

Kent Sağlık Grubu Medikal Onkoloji Bölümü’nde tüm kanserlerin tanı ve tedavisi, multidisipliner yaklaşımla yapılmaktadır. Ayrıca, kanserden korunma konusunda kişilerin bilgilendirilmesi de bölümümüzde sağlanan diğer hizmettir.

Geçtiğimiz yıllarda yapılan çalışmalar; kanser tedavisinde başarı için multidisipliner ekip çalışması gerektiği ve kansere karşı ulaşılan başarının, konuyla ilgili ve tam teşekküllü merkezlerde arttığını göstermiştir. Aynı şekilde kanserli hastalarda her aşamada destek ve bakım çok önem taşımaktadır. Bu destek de hemşirelik hizmeti, beslenme, psikolojik yardım, rehabilitasyon ve acil servis hizmetleri bir bütün olarak düşünülmelidir. Uluslararası JCI akreditasyonlu özel bir hastane olan Kent Hastanesi; tıbbi uzmanlığı, deneyimi ve güçlü teknolojik altyapısı ile medikal onkoloji hizmetlerinde de yüksek kalite standartlarını uygulamaktadır.

Kanser çaresizlik değildir; erken evrede tedavi edilebilir. Erken tanı ve doğru tedavi, kanserle mücadelede önemlidir. Kent Sağlık Grubu’nda kemoterapi, danışmanlık, destek bakım ve izlem hizmetlerinden SGK güvencesiyle yararlanabilirsiniz.

Medikal Onkoloji Bölümü ile kanser tedavi sürecinde hep yanınızdayız.

Medikal Onkoloji Bölümü, SGK anlaşmalıdır.