Ağız ve Diş Hastalıkları - Tıbbi Birimlerimiz - Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane
Bu içeriği ortalama 54 saniyede okuyabilirsiniz.

Klinik Tanıtımı

Ağız ve Diş Sağlığı Bölümümüzde diş tedavilerinde en son teknoloji ve gelişmelerden yararlanılmaktadır. Rutin diş tedavilerinin yanı sıra diş beyazlatma, dental implantlar ve estetik diş hekimliği uygulamaları da yapılabilmektedir. Deneyimli uzman hekimlerimiz yardımıyla basit tedavilerden en komplike tedavilere kadar her türlü diş tedavisi yapılabilmektedir. Hastalara değişik tedavi seçenekleri sunularak, onları en uygun tedaviye yönlendirmek ve hastalara sağlıklı ve güzel gülüşler kazandırmak amacımızdır.

 

Ağız ve diş sağlığı sorunları olan hastaların protetik, konservatif, endodontik ve cerrahi tedavileri Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde yapılmaktadır. Polikliniğimizde, tam donanımlı hastane koşullarıyla özel muayenehane ortamı bütünleştirilerek geniş bir diş hekimliği hizmetinin sunulması amaçlanmıştır. Birçok sistemik hastalığın öncü ağız bulgularıyla erken teşhis edilebileceğinin bilincinde olarak oral muayene, genel sağlık kontrollerinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

 

kent diş hastalıkları implant

 

İleri görüntüleme teknolojisi (ortopantomograf , RVG , ağız kamerası) hatasız planlamada en büyük destek unsurunu oluşturmaktadır. Son derece deneyimli bir kadro tarafından, gerektiğinde çok değerli uzman doktorlarla iş birliği içerisinde çalışarak, genel sağlığı kritik hastalara güvenle hizmet verilmektedir.

 

Bu içerik Kent Sağlık Grubu tarafından hazırlanmıştır.
Yayımlanma : 20 Mayıs 2022 - 15:10
Son Güncellenme : 01 Temmuz 2022 - 12:02