Anestezi ve Reanimasyon - Tıbbi Birimlerimiz - Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane
Bu içeriği ortalama 46 saniyede okuyabilirsiniz.

Klinik Tanıtımı

Anesteziyoloji ve reanimasyon ekibimiz; uzman doktorlar, anestezi teknisyenleri ve yoğun bakım hemşirelerinden oluşmaktadır. Kent Sağlık Grubu olarak yatan ve hastanemizin polikliniklerine ya da acil servisine başvuran hastalarımızın; anestezi, muayene, uygulama ve gerekli görüldüğünde yoğun bakım hizmetleri, Anestezi ve Reanimasyon Bölümümüz tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca medikal komitemizin onayını alan cerrahi ekibimizin ameliyat endikasyonları da aynı şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

anestezi yoğun bakım kent hastanesi

 

Hizmetlerin sürdürülmesine destek vermek amacıyla yardımcı personel de istihdam edilmektedir. Anesteziyoloji ve reanimasyon hizmetlerimiz, haftanın 7 günü ve 24 saat verilmektedir. Bir anesteziyoloji uzmanı ve teknikeri de mesai saatleri dışında 24 saat aralıksız hizmet vermektedir.

 

Ameliyathanelerimizde bulunan anestezi cihazı ve monitörlerinin kontrol ve bakım denetimi de Anestezi ve Reanimasyon Bölümü tarafından yapılmaktadır. Yoğun bakım ünitelerimizde bulunan mekanik ventilatör, monitör, perfüzör, infüzyon pompası ve defibratör cihazlarının kontrol ve bakım denetimi de yine bu bölümün sorumluluğundadır.

 

 

Bu içerik Kent Sağlık Grubu tarafından hazırlanmıştır.
Yayımlanma : 20 Mayıs 2022 - 15:10
Son Güncellenme : 12 Eylül 2022 - 15:27