Memnuniyet Mesajları - Check-Up Ünitesi - Tıbbi Birimlerimiz - Acıbadem & Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane
Bu içeriği ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Memnuniyet Mesajları

 

satisfaction memnuyet

 

B. K. (Fransa)

"Kent Hastanesinde olduğum checkup taramasından çok memnun kaldım. Doktorlar çok nazikti ve detaylı açıklamalarla bilgilendirildim. Hastane çalışanları her konuda gerekli bilgileri verip, ilgili kişilere yönlendirdiler. Her şey için sonsuz teşekkürler."

 

Q. K.  (Fransa)

"Excellent services with high quality expetise and kind persons from the medical staff. We are glad for having chosen the check-up services as the doctor has spotted troid anomaly during the diagnosis which has been confirmed by the ultrasonography. This anamoly had not been found by 2 check-up done in the 1st half of 2018 in France. Also the advice relative to the parasites and candida was very welcome for us end highlyg appreciated. Thank you."

 

O. A.

"Özellikle Doktor Demet Karadenizli sıradan bir checkup ve prosedüründen çok daha ileri seviyede analiz ve tekniği, alakasıyla hayranlık uyandırdı.10 senedir İstanbul, Amerika ve Acıbadem dahil düzenli checkup yaptırıyorum ,fakat en iyi servisi bugün aldım. Ayrıca sekterleri muazzam ilgili ve konuya hakim, sonsuz teşekkürler."

 

A. B. M. (İspanya)

"Dears, to whom this may concern, we would like to express our satisfaction and gratitude for medical check-up. Everthing has been good, and the staff and Dr. Karadenizli have been realy nice and profesional."

 

M. O.

"Her yıl düzenli olarak yaptırdığım Checkup için geldiğimde Dr. Demet Karadenizli nin detaylı ve hassas muayenesi sayesinde erken tanı ile kanser hastası olduğumu öğrendim ve bu süreçten başarı ile ayrıldım. Teşekkürler Dr. Demet Hanım."

 

S. Ç.

"Değerli Kent hastanesi yöneticileri, checkup için hastanenizden hizmet aldım. Yapılan işlemlerden çok memnun kaldım. Doktorum Demet Hanımın bilgilendirmesi, yönlendirmelerinden çok memnun kaldım. Demet Hanım Kent hastanesi için çok büyük bir kazanç. Kent hastanesini bir daha tercih etmemin en önemli nedeni doktorum Demet Karadenizli olacaktır. İlgi ve yönlendirmelerinden dolayı önce Demet Hanıma, sonra sizlere çok teşekkür ediyorum."

 

Y. K.

"Uzm. Dr. Demet Karadenizli ve ekibini arasaydım bulamazdım. Tanrım rast getirdi. Elimde büyütmüşüm gibi çözdü bütün problemlerimi, iyi ki varsınız. Saygılarımla."

 

D. A.

"3 yıldan fazladır Kent Hastanesinde checkup  yaptırıyorum ,Dr Demet Karadeniz e çok teşekkür ediyorum. Her sene sağlığımda, yaşama şeklinde yükselen bir ivme ile bana sağlıklı gelişmeler kattı, Sigarayı bıraktım, kilo verdim, sağlıklı yaşam kazandım, Çok teşekkürler."

 

E. A.

"Genel olarak tüm çalışanlarınız çok ilgili ve anlayışlı. Bununla birlikte doktorum Demet Karadenizli şimdiye kadar gördüğüm en ilgili, işini seven doktorlardan biri. Hiç sıkılmadan ve vakit kaybı olduğunu düşünmeden bana bilgilerini aktarmayı keyifle gerçekleştirdi. İhtiyacım olan bilgilerle donanmamı sağladı."

 

Ç. Ö.

"Demet Karadenizli hoca çok titiz, profesyonel ve tecrübeli. Özellikle kendisini çevreme memnuniyetle tavsiye etmeyi düşünüyorum. Teşekkürler."

 

T. G.

"Checkup servisinde Nilüfer Hanım güler yüzlü ve ilgili idi. Ayrıca Dr. Demet Karadenizli ’de detaylı bilgilendirme yapıp, ilgilendi."

Bu içerik Kent Sağlık Grubu tarafından hazırlanmıştır.
Yayımlanma : 20 Mayıs 2022 - 15:10
Son Güncellenme : 31 Mart 2022 - 16:51