Süreç Nasıl İşler? - Check-Up Ünitesi - Tıbbi Birimlerimiz - Acıbadem & Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane
Bu içeriği ortalama 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Süreç Nasıl İşler?

Check-Up panelini oluşturan statik ve dinamik kısımlar vardır. Örneğin, 45 yaşında bir erkek için yapılması gereken standart testlerin yanı sıra diğer riskler için yapılması gereken testler de vardır ve bu kısım, kişiselleştirilmelidir.

 

Özel sigortanızın önerdiği, şirketinizin hediye ettiği ya da Kent Sağlık Grubu Check-Up Ünitesi olarak sizler için “yaş ve cinsiyete dair riskleri” içerecek şekilde oluşturduğumuz bir test demeti (Check-Up paneli) ile ünitemize başvurduğunuzda;

 

• Check-Up doktorunuz sizin risk değerlendirme görüşmenizi ve fizik muayenenizi yapmakta ve sizin için yapılacak diğer testler varsa, bu testlerin neler olduğunu belirlemektedir.

• Yapılacak testleri, hasta danışmanı organize etmektedir.

• Sonuçlar çıktığında ise, sonuçların içinde bulunduğu dosya ile Check-Up doktorunuz ile yeniden görüşülmektedir. Bu ikinci görüşmede turp gibi sağlıklı olduğunuzu öğrenebilirsiniz ya da belirlenen sağlık sorunları ile ilgili olarak neler yapılacağını doktorunuz ile birlikte ayrıntılı olarak değerlendirebilirsiniz. Ailenizin diğer fertlerini etkileyecek unsurlar varsa onlarla ilgili neler yapılabileceğine dair danışmanlık da alabilirsiniz. Lütfen bu görüşmede aklınıza takılan tüm soruları doktorunuza sormaktan çekinmeyiniz.

• Check-Up sonuçlarınızda her şey normal ise, bir sonraki Check-Up için 1 yıl sonra sizleri yeniden bekliyor, sağlıklı ve esenlik dolu günler diliyoruz.

 

check up Kent Hastanesi

 

 

Bu içerik Kent Sağlık Grubu tarafından hazırlanmıştır.
Yayımlanma : 20 Mayıs 2022 - 15:10
Son Güncellenme : 31 Mart 2022 - 15:50