Kadın Hastalıkları ve Doğum - Tıbbi Birimlerimiz - Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane
Bu içeriği ortalama 53 saniyede okuyabilirsiniz.

Klinik Tanıtımı

İzmir Kent Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğimizde kadın sağlığı ve hastalıkları, hamilelik, doğum ve lohusalık olmak üzere tüm gebelik sürecinin takibi, anne karnında cerrahi müdahalelerin yapılması, menopoz dönemi rahatsızlıkları ile jinekolojik kanserlerin tanı ve tedavisinde deneyimli ve uzman bir ekiple hizmet vermekteyiz. Hastalarımızın gerek görülen tüm radyolojik ve laboratuvar tetkikleri ile konsültasyon talepleri, hastanemiz bünyesinde yapılmaktadır.

 

kent sağlık grubu kadın hastalıkları ve doğum

 

Poliklinikte küçük cerrahi girişimler, lokal veya genel anestezi altında hastanın onayı ile yapılmaktadır. Bu işlemlere örnek olarak; rahim ağzından biyopsi alınması, rahim ağzını dondurma (kriyoterapi), rahim ağzının yakılması (koterizasyon), abse boşaltılması, rahim ağzına mikroskop altında büyütülerek bakılması (kolposkopi), rahim içinden örnek alınması (endometrial biyopsi) ve kürtajı (tanısal ve gebelik sonlandırma) verebiliriz.

 

 Kent Sağlık Grubu Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği içerisinde kadın kanserleri ile ilgilenen Jinekolojik Onkoloji bölümünde kanser erken teşhis, kanser taraması ve kanser tedavisine yönelik işlemler gerçekleştirilmektedir.

 

Kliniğimizde;
• Normal doğum (epidural anestezi ile)
• Doğal doğum
• Suda doğum
• Sezaryen (epidural anestezi ile) yapılmaktadır. 

 

 

Bu içerik Kent Sağlık Grubu tarafından hazırlanmıştır.
Yayımlanma : 20 Mayıs 2022 - 15:10
Son Güncellenme : 22 Temmuz 2022 - 10:50