Onkoloji Merkezi - Kent Sağlık Grubu | 0 850 222 53 68
Yükleniyor..

Merkezlerimiz
Onkoloji Merkezi

Birlikte Daha Güçlüyüz

Kanser kelimesini ilk duyduğumuzda kulağımıza korkutucu gelse de, günümüzde yapılan çalışmalar, farklı tedavi yöntemleri, ilerleyen tıbbi teknoloji, yaratılan farkındalık ve en önemlisi erken teşhis ile başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Kent Onkoloji Merkezi de, tüm gelişmelerin takipçisi olan tecrübeli hekim kadrosu ve hastaların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen bakış açısı ile sizlerin yanında yer alarak kansere karşı savaşınızda “Birlikte Daha Güçlüyüz” diyor.

 

Kanser Tedavisinde Multidisipliner Yaklaşım

Farklı disiplinlerden hekimlerin bir araya gelmesiyle, hastalara uygulanacak tedavinin belirlenmesi bu süreçte atılacak en önemli adımdır.

Multidisipliner ekipler, her hastanın bireysel olarak değerlendirilmesi ve doğru tedavi yöntemlerinin geliştirilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu yaklaşımı benimseyen onkoloji merkezimiz, hastaların yaşam kalitesiyle birlikte tedavi sürecinde hayatta kalma oranını artırmayı hedeflemektedir.


Houston Methodist Hospital ve Kent Onkoloji Merkezi güçlerini hastaları için birleştirdi

Kent Sağlık Grubu bünyesinde açılan Kent Hastanesi Onkoloji Merkezi, dünyanın önde gelen kanser tedavi merkezi olan Houston Methodist Hospital ile hastlarımıza en iyi tedavi yötemlerini sunmak için biraraya geldi.

Bu iş birliğinin en önemli amacı; hastalarımızın tedavi sürecinde yaşam kalitelerini artırmak ve aynı zamanda ikinci görüş alma, hasta bakımının doğrudan koordinasyonu da dahil olmak üzere, Houston Methodist’in multidisipliner ekiplerinin desteği ile hastalarımız için en doğru tedavi yötemlerini belirlemektir.


Dünya standartlarında bir hastane

Türkiye'nin lider sağlık kuruluşlarından Kent Hastanesi, dünyanın dört bir yanından gelen ulusal ve uluslararası hastalara hem ayaktan hem de yataklı tedavi hizmetleri sunuyor.

Organ ve doku nakilleri (karaciğer, böbrek ve kemik iliği), kardiyovasküler cerrahi, beyin cerrahisi, kardiyoloji ve onkoloji gibi tedavilerde tıbbi mükemmellik ve liderlik,

JCI tarafından ilki 2006 alınan ve arka arkaya üç dönem alınmaya devam eden akreditasyon,

AIA yönergelerine göre inşa edilmiş tesisler,

Mayo Clinic'in danışmanlığı ile oluşturulan tıbbi kurallar ve idari protokoller,

Toplam 40.000 m2 kapalı alan,

65 ICU ve 18 NICU ile 340 yatak kapasitesi, 7 ameliyathane,

Yıllık 150.000 ayakta, 20.000 yatan hasta ve 8.000 cerrahi operasyon.

Bölgenin en kapsamlı kanser merkezi

Kent Hastanesi'ni entegre onkoloji hizmetleri sunan bütüncül bir kanser tedavi merkezi haline getiren Kent Onkoloji Merkezi, bölgenin en kapsamlı tedavi hizmeti veren yeni radyasyon onkolojisi ve nükleer tıp klinikleri ile ön plana çıkıyor.


Başlıca hizmetler;

45 Yatak Kapasiteli Kemoterapi Ünitesi

Gamma Knife Tedavisi

Truebeam, Radyoterapi ve Brakiterapi

PET-CT ve Spect-CT Taramaları

Radyoaktif İyot Tedavi Ünitesi

Geliştirilmiş Radyoloji Ekipmanları (4D CT, MRI vb.)

Hasta Odaklı Tedavi

Hastalarımızın huzurlu ve güvenli bir şekilde tedavi görmesi Kent Hastanesi Onkoloji Merkezi olarak önceliğimizdir. Tanı ve tedavi süreçlerinde kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak, ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermek ve kendilerine en uygun opsiyonları seçebilmeleri için tüm tedavi seçenekleri hakkında bilgi paylaşımı yaparız.

Hasta Navigatörü

Kent Hastanesi Onkoloji Merkezi’nde hasta navigatörü ile, hastanın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamanın yanı sıra, tıbbi durumlarını ve takip ettikleri tedavi planlarını açıklarız.  Ayrıca hasta yakınlarının da, hastane içindeki diğer konularda bilgi sahibi olmasını sağlarız.

Doktor randevularını ayarlamak, bakım ve tedavi seçeneklerini açıklamak, hastaların doktor ziyaretleri sırasında onlara eşlik etmek, tıbbi ekiple iletişim kurmak, hasta navigatörünün taşıdığı sorumluluklar arasındadır.

ÇALIŞMA SAATLERİ

(Pazartesi - Cumartesi)

Poliklinik 
08:30 - 18:00

Acil Servis
7 gün, 24 saat

Telefon
Fax

ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ


8229/1 Sokak No: 56 35630
Çiğli-İZMİRRandevu ve ayrıntılı bilgi için
+90 850 222 53 68
KLİNİKLERİMİZ DOKTORLARIMIZ ANLAŞMALI KURUMLAR
Kliniğe Göre Filtrele
Nükleer TıpMedikal Onkoloji
Profesör Doktor
Rüçhan Uslu
Özel Kuruluşlar
  • • Bahçeşehir Okulları