Online Doktor - Acıbadem & Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane
Online Doktor Görüşme Banner
Online Doktor Görüşme Icon-1

Sağlığınızla ilgili şikayetleriniz için hastaneye gelmeden önce doktorunuzla görüntülü konuşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi nedeniyle Kent Sağlık Grubu olarak hastanemizde, onkoloji merkezimizde ve iki tıp merkezimizde önlemlerimizi en üst seviyede aldık ve almaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizi güvenli bir şekilde sürdürürken, sizin ve ailenizin olası sağlık sorunlarınızda danışabileceğiniz Kent Online Doktor Görüşmesi (görüntülü doktor görüşmesi) uygulamasını hayata geçirdik. Evden çıkamadığınızda bu uygulama ile çağrı merkezimizden alacağınız randevu ile ilgili branştaki uzmanımızla akıllı telefonlarınız aracılığıyla görüntülü konuşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz. Kronik hastalıklarınızın takibi ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorununuzda ücret karşılığında uzman doktorlarımızın bilgisine başvurabilirsiniz. “Evde kal Türkiye” derken, Kent Sağlık grubu olarak online tıbbi destek programımızla da hizmetinizdeyiz.

Online Doktor Görüşmesi için nasıl randevu alabilirim?

Hekimlerimizle görüntülü görüşebilmeniz için web sitemizin online randevu kısmından ya da çağrı merkezimizden 7/ 24 randevu alabilirsiniz. Hangi branşlardan hizmet alabileceğiniz hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezi görevlisinden edinebilirsiniz.

Online Doktor Görüşme Icon-2

Online Doktor Randevusu Oluştur