Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane

Merkezlerimiz

Kent Alsancak Tıp Merkezi

İzmir’in Merkezinde Butik Hastane...

 

Kent Alsancak Tıp Merkezi, İzmir’in Alsancak’taki en kalabalık ve renkli caddelerinden olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde 2008 yılında ayaktan tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşundan bugüne sadece poliklinik hizmetlerinin verildiği bir sağlık merkezi olmanın ötesine geçip, çeşitli branşlarda günübirlik ameliyatların yapılabildiği butik bir hastane olarak çalışmaktadır.

 

3.000 m2’lik alana sahip 8 katlı ve özel otoparklı merkezde, 26 branşta poliklinikler, laboratuvarlar, görüntüleme merkezi, 2 ameliyathane, gözlem odaları ile ameliyat öncesi ve sonrası dinlenme odaları bulunmaktadır. Merkezdeki muayene odaları tıbbi ihtiyaçlara uygun olarak konumlandırılmıştır. Bunun yanı sıra tıp merkezinde bebek bakım, emzirme odası ve izolasyon gerektiren hastalar için odalar bulunmaktadır. 

 

Kent Alsancak Tıp Merkezindeki incelemeler ve tedaviler için grubun tüm merkezleriyle entegre çalışılmaktadır. Hafta içi ve cumartesi günleri hizmet veren merkezin özel sağlık sigortaları ve banka sigortaları ile anlaşması bulunmaktadır.  

Tamamını Göster Gizle

ÇALIŞMA SAATLERİ

(Pazartesi - Cumartesi)

Poliklinik
08.30 - 18.00

Acil Servis
7 gün, 24 saat

ADRES VE
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No:140, Alsancak, İzmir

Randevu ve
ayrıntılı bilgi için
+90 850 222 53 68

Kent Alsancak Tıp Merkezi Birimleri

  • Kliniklerimiz
  • Doktorlarımız
  • Anlaşmalı Kurumlar

Merak Ettikleriniz

Kent Sağlık Grubu

Hızlı Randevu Talebi Oluştur

‘’ Form yardımıyla hızlı randevu talebi oluşturabilirsiniz. Randevu detaylarınız için çağrı merkezimiz tarafından aranacaksınız. ‘’

0850 222 53 68

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası iletiniz ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için klinik seçimi yapınız.