Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane

Merkezlerimiz

Kent Bayraklı Tıp Merkezi

Kent Tıp Merkezi Bayraklı Yanınızda ve Yakınınızda

İzmir’de şehrin yeni merkezi Bayraklı’da konumlandırılan Kent Bayraklı Tıp Merkezi, 2018 yılında hizmete açılmıştır. Fethi Sekin Parkı yanında yer alan 5.000 m2’lik alana sahip merkezde, 23 branşta hizmet veren poliklinik odaları, laparoskopik ameliyatlar başta olmak üzere günübirlik cerrahi işlemlere uygun 2 ameliyathane ve ameliyat öncesi/sonrası gerekli tıbbi desteğin sağlanabildiği 8 hasta gözlem odası, güncel teknolojik donanıma sahip görüntüleme sistemleri bulunmaktadır. 

 

Bunların dışında bebek bakım, emzirme odası, oyun alanı ve izolasyon gerektiren hastalar için odalar bulunmaktadır. Muayenenin yanı sıra güncel teknolojik sistemlerle donatılmış görüntüleme merkezi ile ileri düzey tetkikler, laboratuvar ve endoskopik incelemeler yapılabilmektedir. Görüntüleme merkezinde 3D mamografi (tomosentez), MR, BT, USG, dijital ve panoramik röntgen teknolojileri kullanılmaktadır. 

 

Kent Bayraklı Tıp Merkezindeki incelemeler ve tedaviler için grubun tüm merkezleriyle entegre çalışılmaktadır. Hafta içi ve cumartesi günleri hizmet veren Kent Bayraklı Tıp Merkezinin özel sağlık sigortaları ve banka sigortaları ile anlaşması bulunmaktadır.  

 


   

Tamamını Göster Gizle

ÇALIŞMA SAATLERİ

(Pazartesi - Cumartesi)

Poliklinik
08.30 - 18.00

Acil Servis
7 gün, 24 saat

ADRES VE
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mansuroğlu Mahallesi, 286/10 Sokak, No:7A, Bayraklı, İzmir

Randevu ve
ayrıntılı bilgi için
+90 850 222 53 68

Kent Bayraklı Tıp Merkezi Birimleri

  • Kliniklerimiz
  • Doktorlarımız
  • Anlaşmalı Kurumlar

Merak Ettikleriniz

Kent Sağlık Grubu

Hızlı Randevu Talebi Oluştur

‘’ Form yardımıyla hızlı randevu talebi oluşturabilirsiniz. Randevu detaylarınız için çağrı merkezimiz tarafından aranacaksınız. ‘’

0850 222 53 68

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası iletiniz ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için klinik seçimi yapınız.