Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane

Merkezlerimiz

Kent Bayraklı Tıp Merkezi

Kent Tıp Merkezi Bayraklı Yanınızda ve Yakınınızda

Hastanemizin tıbbi uzmanlığına, deneyimine ve güçlü teknolojik alt yapısına ulaşmak artık daha kolay...
Şehrin yeni merkezi Bayraklı'da konumlandırdığımız, kolay ulaşım imkânı ile ziyaretçilerimize daha iyi hizmet vermeyi hedeflediğimiz Kent Sağlık Grubumuz, şimdi sizlere daha da yakın. 

Sağlığın Modern Yüzü

Tıp merkezimiz, 5.000 metrekarelik kapalı alana sahiptir. Poliklinikleri, günübirlik operasyonların yapılabildiği ameliyathaneler ve diğer tüm alanlar, hastalarımızın ve yakınlarının gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Merkezimizde kullanılan mimari yaklaşım ve renkler hastalarımızın tedavi süreçlerine katkı sağlayacak şekilde planlanmıştır. 

Uzman Hekim Kadrosu

Tıp merkezimiz, alanında uzman hekim kadrosunu, multidisipliner yaklaşımlarla gerçekleştirilen tanı ve tedavi hizmetlerini tek çatı altında vermektedir. 

Donanımlı Görüntüleme Merkezi

Global yenilikçi teknolojilerle donatılmış görüntüleme merkezimizde ileri düzey tetkikler yapılabilmekte ve sonuçlar dijital ortamda hastalara ulaştırılabilmektedir. Radyoloji bölümümüzde elde edilen görüntüler standart uygulamalara göre daha detaylı, inceleme süresi daha kısa, tanı konulması için daha yeterlidir. Aynı zamanda bu görüntüler deneyimli uzman doktorlarımız tarafından incelenmektedir. 

MR

Hastaların kapalı alan endişelerini en aza indirgeyen 70 cm açıklığıyla dünyada segmentinin en genişi olan, yüksek konfora sahip bir sistem kullanılmaktadır.
   
Bilgisayarlı Tomografi (BT)

Güncel teknolojik donanıma sahip, çok kesitli görüntüleme sağlanmaktadır.  

Panoramik Röntgen 

Kemik Dansitometresi 

Ultrason 

3D Mammografi (Tomosentez)

Tek bir kesit ile değil, çok sayıda kesit alınarak meme dokusunun çok daha iyi incelenebildiği dijital mammografi cihazıdır.
  
Dijital Röntgen

İnceleme yapılacak bölgeye yöneltilen X ışınları ile organlarda görüntüleme yapılarak belli başlı görüntüler elde edilir. Bu sisteme özel olarak kullanılan skolyoz grafi standı ile omurga eğriliklerinin tanısı detaylı olarak ortaya konabilmektedir.  

Tamamını Göster Gizle

ÇALIŞMA SAATLERİ

(Pazartesi - Cumartesi)

Poliklinik
08.30 - 18.00

Acil Servis
7 gün, 24 saat

ADRES VE
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mansuroğlu Mahallesi, 286/10 Sokak, No:7A, Bayraklı, İzmir

Randevu ve
ayrıntılı bilgi için
+90 850 222 53 68

Kent Bayraklı Tıp Merkezi Birimleri

  • Kliniklerimiz
  • Doktorlarımız
  • Anlaşmalı Kurumlar

Merak Ettikleriniz

Kent Sağlık Grubu

Hızlı Randevu Talebi Oluştur

‘’ Form yardımıyla hızlı randevu talebi oluşturabilirsiniz. Randevu detaylarınız için çağrı merkezimiz tarafından aranacaksınız. ‘’

0850 222 53 68

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası iletiniz ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için klinik seçimi yapınız.