Acıbadem & Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane

Merkezlerimiz

Acıbadem & Kent Hastanesi

Kent Sağlık Grubumuzun amiral gemisi konumunda yer alan Kent Hastanesi; Çiğli’de 40 bin metrekare kapalı alana sahip, sağlık hizmetlerinin verildiği, güncel teknoloji ile donatılmış özel bir hastanedir.

 

Kent Hastanesi; medikal onkolojiden radyoterapiye, nükleer tıptan kanser cerrahisine tüm hizmetlerin tek çatı altında toplandığı Onkoloji Merkezi ile kanser tanı ve tedavisinde Türkiye’nin referans merkezi olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda ABD’nin kanser alanında en önemli merkezlerinden biri kabul edilen Houston Methodist Hospital ile eğitim ve iş birliği anlaşması imzalanmıştır.

 

Beyin cerrahisinden kalp ve aort cerrahisine, karaciğer/böbrek nakillerinden kemik iliği nakillerine kadar pek çok ameliyatın başarıyla gerçekleştirildiği hastanemiz, multidisipliner yaklaşımla çalışmayı, hasta odaklı hizmet vermeyi misyon edinmektedir. Kent Hastanesi, sadece İzmir ve Ege Bölgesi’nin değil Türkiye’nin her yerinden, hatta çevre ülkelerden hastaların başvurduğu bir sağlık kurumudur.

Tamamını Göster Gizle

ÇALIŞMA SAATLERİ

(Pazartesi - Cumartesi)

Poliklinik
08.30 - 18.00

Acil Servis
7 gün, 24 saat

ADRES VE
İLETİŞİM BİLGİLERİ

8229/1 Sokak, No:56, 35630, Çiğli, İzmir

Randevu ve
ayrıntılı bilgi için
+90 850 222 53 68

Acıbadem & Kent Hastanesi Birimleri

  • Kliniklerimiz
  • Doktorlarımız
  • Anlaşmalı Kurumlar

Merak Ettikleriniz

Kent Sağlık Grubu

Hızlı Randevu Talebi Oluştur

‘’ Form yardımıyla hızlı randevu talebi oluşturabilirsiniz. Randevu detaylarınız için çağrı merkezimiz tarafından aranacaksınız. ‘’

0850 222 53 68

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası iletiniz ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için klinik seçimi yapınız.