Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane

Merkezlerimiz

Kent Hastanesi

Kent Sağlık Grubumuzun amiral gemisi konumunda yer alan Kent Hastanesi; Çiğli’de 40 bin metrekare kapalı alana sahip, ileri düzeyde sağlık hizmetlerinin verildiği tam donanımlı özel bir hastanedir.

 

Kent Hastanesi olarak “Zor işlerin yapıldığı hastane olma” iddiamızı; bünyemizde bulundurduğumuz, uzman hekim kadromuz, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz, güçlü teknolojik alt yapımız sayesinde sunduğumuz hizmetlerle kanıtlamaktayız.

 

Kent Hastanesi; medikal onkolojiden radyoterapiye, nükleer tıptan kanser cerrahisine tüm hizmetlerin tek çatı altında toplandığı Onkoloji Merkezi ile kanser tanı ve tedavisinde Türkiye’nin referans merkezi olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda ABD’nin kanser alanında en önemli merkezlerinden biri kabul edilen Houston Methodist Hospital ile eğitim ve iş birliği anlaşması imzalanmıştır.

 

Beyin cerrahisinden kalp ve aort cerrahisine, karaciğer/böbrek nakillerinden kemik iliği nakillerine kadar özellikli ameliyatların başarıyla gerçekleştirildiği hastanemiz, multidisipliner yaklaşımla çalışmayı, hasta odaklı hizmet vermeyi misyon edinmektedir. Kent Hastanesi olarak sadece İzmir ve Ege Bölgesi’nin değil Türkiye’nin her yerinden, hatta çevre ülkelerden hastaların güvenle başvurduğu bir sağlık kurumudur.

Tamamını Göster Gizle

ÇALIŞMA SAATLERİ

(Pazartesi - Cumartesi)

Poliklinik
08.30 - 18.00

Acil Servis
7 gün, 24 saat

ADRES VE
İLETİŞİM BİLGİLERİ

8229/1 Sokak, No:56, 35630, Çiğli, İzmir

Randevu ve
ayrıntılı bilgi için
+90 850 222 53 68

Kent Hastanesi Birimleri

  • Kliniklerimiz
  • Doktorlarımız
  • Anlaşmalı Kurumlar

Merak Ettikleriniz

Kent Sağlık Grubu

Hızlı Randevu Talebi Oluştur

‘’ Form yardımıyla hızlı randevu talebi oluşturabilirsiniz. Randevu detaylarınız için çağrı merkezimiz tarafından aranacaksınız. ‘’

0850 222 53 68

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası iletiniz ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için klinik seçimi yapınız.