Genetik Testler Idylla - Onkoloji Merkezi - Tıbbi Merkezlerimiz - Kent Sağlık Grubu | Güvendiğiniz Hastane

Idylla™ Moleküler Onkoloji Testleri

Gelişmiş, Tek Tip ve Hızlı Tam Otomatik Sistem

 

Onkoloji alanında, kanser mutasyonlarına ve tedavi direncine ilişkin doğru verilere hızlı erişim hayati önem taşır ve hastalığı erken teşhis etme fırsatı yaratarak mümkün olan en iyi tedaviye başlamadan önceki bekleme süresini ve endişeyi azaltır.

 

Tam otomatik, numuneden sonuca Real Time PCR temelli moleküler tanı sistemi Idylla, aynı gün içinde testi sonuçlayıp doktorların hastaların tedavileri hakkında zamanında karar vermesini sağlar. Idylla, katı ve sıvı biyopsiler dahil olmak üzere birçok numune türüyle çalışır. Bu sayede; sırasıyla tanı, araştırma ve gelecekteki olası gözlem uygulamaları kolaylıkla yürütülebilir.

 

Idylla™; 2 dakikadan az numune hazırlama süresi, 85-150 dakika arasında sonuç vermesi, yüksek hassasiyeti, ileri düzey standartlaşmış teknolojisi, etkileşim kontrollü tasarımı, ön işlem ya da gruplama gerektirmemesi, otomatik işlem sağlaması, tüm belirteçlerin tek bir haznede bulunması, oda sıcaklığında muhafaza edilmesi, hem katı hem sıvı biyopsiler için uygun olması, uzaktan yardım, gözlem ve güncelleme özelliği sayesinde tanılama alanında standartları bir adım öteye taşır.

 

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.kentsaglikgrubu.com/uploads/brochure/pdf/25gen-fusion-test-onko-br-20x20-copy-2.pdf 

 

kent hastanesi onkoloji merkezi kanser tedavi